вівторок, 19 листопада 2024 р.

Інфомедійна грамотність в освіті

 

Шановні учасники та учасниці!

📢Раді повідомити, що проєкт IREX «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті» у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси розпочинає новий набір учасників та учасниць серед вчителів. Завдяки нашим спільним зусиллям, проєкт вже об’єднав понад 5300 освітян по всій Україні, які активно впроваджують навички критичного мислення та медіаграмотності у свої уроки, допомагаючи молоді краще орієнтуватися в сучасному інформаційному середовищі.

У цьому наборі IREX вперше розширює підходи до відбору учасників та запрошує вчителів усіх предметів середньої та старшої школи. 

✅Хто може взяти участь у проєкті? 
До участі у проєкті запрошуються вчителі усіх предметів, які викладають у 5-11 класах закладів загальної середньої освіти України, незалежно від форми власності. Вчителі, які викладають у тимчасово переміщених закладах освіти, можуть подаватися до участі, проте можливість подачі заявок освітянами, які фізично знаходяться на тимчасово окупованих територіях, відсутня. До проєкту можуть також долучатися заклади освіти, які знаходяться в інших країнах та підпорядковані МОН.
 
📝Освітяни, які бажають приєднатися до проєкту, мають заповнити та подати електронну заявку на участь індивідуально: https://forms.office.com/r/pUDBsszdHt

⏳Приймання заявок триватиме з 18 листопада до 31 грудня 2024 року. Інформація щодо результатів відбору буде надіслана орієнтовно за декілька тижнів після завершення подачі заявок (січень 2025 року).

Реагуючи на високий попит на інтеграцію медіаграмотності в різні аспекти навчання, IREX працює над новим набором універсальних матеріалів, які можуть бути використані вчителями усіх предметів середньої та старшої школи. Ці ресурси допоможуть педагогам впроваджувати медіаграмотність в освітній процес, сприяючи розвитку критичного мислення та вміння аналізувати інформацію серед учнів. Окрім універсальних уроків, учасники/-ці також матимуть доступ до спеціалізованих матеріалів для викладання української мови та літератури, всесвітньої історії, історії України та мистецтва, що дозволить інтегрувати медіаграмотність безпосередньо в предметне навчання. Проєкт також пропонуватиме новим учасникам/-цям менторську підтримку від команди експертів, можливість участі в курсах підвищення кваліфікації та в різноманітних онлайн- та очних навчальних заходах.

❗🔗Детальніша інформація та умови участі у проєкті доступні на офіційній сторінці: https://l2d.in.ua/

Заохочуємо вас поширювати інформацію про набір серед зацікавлених колег, щоб разом працювати над тим, щоб медіаграмотність була наскрізним компонентом сучасної освіти.

Немає коментарів:

Дописати коментар